top of page

Żyj bez lęku, wstydu i poczucia winy.

Shantaram to miejsce gdzie wymieniamy się inspiracjami, pomysłami i wiedzą, dzięki której coraz głębiej rozpoznać możemy “kim jesteśmy” i coraz skuteczniej podążać za "światłem", tworząc duszy warunki do tego, aby mogła się rozwijać.

 

Doświadczać i kreować.

Nasza wizja na codzienne uzdrawianie siebie:
- przywrócenie głębokiej relacji z naszą Matką Ziemią i “wszystkim co jest”
- rozpoznanie i zintegrowanie w Nas naszej “ciemności”,
- rozwijanie w sobie szacunku do wszystkiego co żyje, ze szczególnym uwzględnieniem własnego ciała.

- Pisanie legendy swojego życia w duchu zdrowych odruchów żywieniowych, wolności od uzależnień mentalnych i fizycznych

- rozwijanie w sobie wiedzy dotyczącej leczniczych właściwości ziół, grzybów, suplementów i związków, które od tysięcy lat służyły człowiekowi do leczenia, oczyszczania się i naprawiania zarówno na poziomie fizycznym jak i mentalno-duchowym
- rozwijanie i budowanie w sobie, nowych odruchów społecznych, tzw. plemiennych. współpraca zamiast konkurencji, budowanie wspólnot ludzkich opartych o proste naturalne prawa, tolerancję do naszej odmienności, budowanie kręgów, grup wsparcia.
- przywrócenie sakralności i odświętności obszarów w naszym życiu, które poprzez desakralizacje i pragmatyzm życiowy zszarzały i ostygły, przywrócenie należnego miejsca i znaczenia: ceremonii i rytuału; dwóch znanych człowiekowi od tysięcy lat; najpotężniejszych narzędzi transformacyjnych.

CIEKAWI JESTEŚMY TEŻ TWOJEJ WIZJI I TWOJEJ HISTORII.

Shantaram ma charakter poza religijny. Odnosimy się do wybranych metod, a nie do jakichkolwiek religii czy wierzeń. Gościmy wszystkich poszukiwaczy dobra i światła, bez względu na system wierzeń.

Shantaram to przestrojenia swojej percepcji (swoich radarów wewnętrznych) na głębsze postrzegania tajemnicy naszego życia, zawieszonego na dwóch złotych niciach: doświadczaniu i kreacji.

Ze szczególnym zaciekawieniem badamy możliwości terapeutyczne i zdrowotne jednego z najpopularniejszych, ale też najbardziej zakłamanych grzybów naszych lasów Amanity Muscarii. Przywracając należne jej w historii, duchowości, lecznictwie i kulturze miejsce.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz.

  • Facebook

Znajdź nas na FB

Wysłano! Dzięki <3

bottom of page