top of page

śr., 10 lip

|

Stefanów

Wioska Doświadczania i Kreacji Shantaram 2024

Obecność leczy.

Wioska Doświadczania i Kreacji Shantaram 2024
Wioska Doświadczania i Kreacji Shantaram 2024

Czas i lokalizacja

10 lip 2024, 12:00 – 14 lip 2024, 23:00

Stefanów, Stefanów 62, 26-315, Polska

Goście

O wydarzeniu

Proponujemy ci pięć różnych możliwości/karnetów, dzięki którym elastycznie zaplanujesz swój pobyt na Shantaram:

Karnet Woda - 1 dzień, bez noclegu

Karnet Ziemia - 2 dni, jeden nocleg (możliwość rozstawienia namiotu, kampera

Karnet Powietrze - 3 dni, dwa noclegi

Karnet Ogień - 4 dni, trzy noclegi

Karnet Pełnia - 5 dni i 5 noclegów, możliwość pozostania do 15.07(poniedziałek)

W ramach karnetu otrzymujesz: możliwość uczestniczenia we wszystkich warsztatach, prelekcjach, wydarzeniach, koncertach, spektaklach, przez okres trwania karnetu. (Uwaga. W ofercie oprócz 30 bezpłatnych, objętych karnetem warsztatów, znajduje się także pula, 4 warsztatów dodatkowo płatnych).

O ile karnet to przewiduje, możliwość rozstawienia namiotu, zaparkowania samochodu, ustawienia kampera, dostęp do sanitariatów, prysznicy, kuchni, prądu, wody pitnej. Dostęp do grupy Shantaram 2024 na Telegramie.

Cena karnetów nie obejmuje wyżywienia (na miejscu trzy cateringi do wyboru i kuchnia do użytku uczestników).

Dzieci młodzież do lat 16 przyjeżdżają bezpłatnie (tylko pod opieką dorosłej osoby).

Cena karnetów kupowanych na miejscu będzie o 10% wyższa. Sprzedaż karnetów online kończy się 09.07.2024 o godzinie 23:00

Pula karnetów jest ograniczona.

Bilety

 • Pełnia

  Zakończenie sprzedaży: 09 lip, 23:59

  To prawdziwie królewski pakiet. Stajesz się dzięki niemu PEŁNIĄ i JEDNYM z Naszą społecznością. Jesteś od początku do końca. Przechodzisz z Nami wszystkie etapy Szamańskiego Koła Medycyny i zostajesz zaproszony na niedzielno-wieczorny ekskluzywny koncert, połączony z szamańskim Afterparty. W ramach tego pakietu możesz wyjechać ze Stefanowa dopiero w poniedziałek 18.07.

  612,00 zł
 • Woda

  Woda to podstawa życia. Szybko pojawia się i znika, wciąż zmieniając swoją formę. Tak dużo ma do zrobienia w świecie. Z tym pakietem będziesz mogła/mógł, cały dzień spędzić w naszej wiosce, biorąc udział we wszystkich warsztatach, atrakcjach, prelekcjach, koncertach, bez możliwości rozstawienia namiotu, bądź kampera.

  126,00 zł
 • Ziemia

  Zakończenie sprzedaży: 14 lip, 23:00

  Ziemia to nasza matka. To nocą przemawia do nas i zachęca do wchodzenia w głębsze relacje z jej sekretami. Wykupując ten pakiet możesz zostać na noc w Naszej Wiosce i delektować się nocnym życiem Shantaram. Ceremonie, kręgi, rozmowy, szamańskie podróże. Shantaram nocą też żyje. Ten pakiet to dwa pełne dni i noc we własnym namiocie, kamperze lub samochodzie na terenie wioski. Koncerty, warsztaty, prelekcje....wszystko mruga do Ciebie zapraszająco. Dwa pełne dni i noc w Shantaram.

  261,00 zł
 • Powietrze

  Zakończenie sprzedaży: 14 lip, 23:00

  Kiedy bierzesz oddech pełną piersią czujesz wolność i czas jakby zwalnia. Zwolnij więc, kupując ten pakiet, aby poczuć jak cudownie spowalnia czas w Shantaram. Trzy dni i dwie noce...to już coś. Już można poczuć klimat swobody i chwilowego zapomnienia o nie bożym świecie. W ramach tego pakietu możesz spędzić z Nami trzy pełne dni i zabawić dwie noce;)...oczywiście wszystkie atrakcje w cenie.

  423,00 zł
 • Ogień

  Kiedy bierzesz oddech pełną piersią czujesz wolność i czas jakby zwalnia. Zwolnij więc, kupując ten pakiet, aby poczuć jak cudownie spowalnia czas w Shantaram. Cztery dni i trzy noce...to już coś. Już można poczuć klimat swobody i chwilowego zapomnienia o Nie Bożym świecie. W ramach tego pakietu możesz spędzić z Nami cztery pełne dni i zabawić trzy noce;). Oczywiście wszystkie atrakcje w cenie.

  531,00 zł

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page